Roma me një këmbë në fazën tjetër të Europa League (VIDEO)
Roma ka mposhtur Villarrealin, 4:0 si mysafirë, që tani pothuajse ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër të kësaj gare.

Golat në këtë ndeshje i shënuan Emerson (32’), dhe hetrik nga Edin Dzeko (65’, 79’ e 86’), për rezultatin përfundimtar 4:0.

Ndeshja kthyese zhvillohet javën e ardhshme në Olimpico. /Albeu.com/
Shtuar më 16/02/2017, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori