Roma ngjitet në krye (VIDEO)
Roma e ka mposhtur Cesenan me rezultat 2-0 në Stadio Olimpico.

Mattia Destro në pjesën e parë (9’) dhe Daniele De Rossi në të dytën (81’) siguruan fitoren e Giallorossëve.

Kryeqytetasit ndodhen në vend të parë me pikë të barabarta me Juventusin (22). /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2014, ora 22:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori