Roma ngushton rezultatin ndaj Fiorentinas (VIDEO)
Roma ka ngushtuar rezultatin ndaj Fiorentinas në stadiumin "Artemio Franchi".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi serb, Aleksandar Kolarov në minutën e 28'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 33'. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2019, ora 18:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori