Roma nuk lëshon pikë, fiton në transfertë ndaj Crotones (VIDEO)

Roma ka marrë një fitore të pastës sot ndaj Crotones me shifrat 0-2 në "Ezio Scida", ndeshje e vlefshme për javën e 29-të të Serie A.

Golat për romakët u shënuan nga; El Shaarawy në minutën e 39'-të dhe Nainggolan në minutën e 75'-të.

Pas kësaj fitoreje Toma blindn vendin e tretë me 59 pikë, ndërsa Crotone në vendin e 18 me 24 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori