Roma shkatërron Fiorentinën (VIDEO)
Roma ka treguar forcën e saj ndaj Fiorentinas në Serie A, të cilën skuadër e ka mposhtur me rezultat të thellë 4:0.

Golat për Romën në këtë ndeshje i shënuan Dzeko dy, Fazio dhe Nainngolan.

Pas kësaj fitoreje Roma rendidet në vendin e dytë me 50 pikë, katër më pak se sa Juventus në vendin e parë./Albeu.com/
Shtuar më 07/02/2017, ora 22:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori