Roma vazhdon serinë e fitoreve (VIDEO)
Roma ka shënuar fitore minimale 1:0 ndaj Cagliarit në Olimpico, për të vazhduar ecurinë prej katër fitoreve më radhë në Serie A.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë takim e shënoi sulmuesi boshnjak, Edin Dzeko.

Pas kësaj fitoreje Roma mbetet në vendin e dytë me 47 pikë, apo një më pak se sa Juventus, që ka një ndeshje të pa zhvilluar. /Albeu.com/
Shtuar më 22/01/2017, ora 22:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori