Ronaldo dhe Neymar dhurojnë spektakël (VIDEO)
Sezoni u mbyll, Cristiano Ronaldo me Juventus dhe Neymar me PSG arritën të fitojnë vetëm kampionatet përkatëse, dhe dështuan në kupë e Champions League.

Për brazilianin ka ende një shans për të treguar vlerat në këtë sezon, në Copa America, që do të zhvillohet në Brazil.

Dy yjet e futbollit janë bërë bashkë për një reklamë për "SFR TV".

Të dy shfaqen duke shkëmbyes pasime dhe dhurojnë spektakël në përdorimin e topit, teksa turma e tyre ekzaltohet në brohoritje.
Shtuar më 31/05/2019, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori