Ronaldo i jep barazimin Juventusit ndaj Empolit (VIDEO)
Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Empolit në "Carlo Castellani".

Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cristiano Ronaldo në minutën e 53 nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 58'. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2018, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori