Ronaldo kalon në avantazh Juventusin përballë Ajax-it (VIDEO
Teksa po i afroheshim fundit të pjesës së parë me Ajax që krijoi vazhdimisht aksione dhe rrezik te porta e Zonjës se Vjetër, Ronaldo në të paktat aksionë të Juventusit dërgon topin në rrjetë pas një asisti të marë nga Cancelo.

Menjëhera pas golit arbitri i dha fund 45 minutave të para. Pjesa e dytë do të jetë vendimtare për vendasit për të marë të paktën barazimin. /albeu.com/Shtuar më 10/04/2019, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori