Ronaldo sfidon dy dronë me një top futbolli (VIDEO)
Cristiano Ronaldo ka një lidhje të veçantë me futbollin, aq sa edhe kohën e lirë e kalon duke luajtur me top. në një video të postuar së fundmi prej tij, e cila në fakt është një reklamë e kompanisë së njohur "poker Start, portugezi sfidon dy dronë.

Sulmuesi i Real Madridit duhet të përpiqej të godiste dronët në qiell me top futbolli. Dhe ja arriti diçka të tillë vetëm me 3 gjuajtje.

Shtuar më 31/01/2017, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori