Ronaldo "shet mend" në stërvitje (VIDEO)
Në një kohë që të gjithë futbollistët e Real Madrid po bënin pompa normale gjatë seancës stërvitore, Cristiano Ronaldo vendosi që ushtrimeve t’i shtonte vështirësinë duke përfshirë edhe përplasje duarsh pas çdo ngritjeje.

Futbollistët e skuadrës madrilene po stërviten për finalen e Superkupës së Europës që do të luajnë ndaj Sevillas në 12 gusht, në Cardiff.

Gjatë seancave stërvitore, Carlo Ancelotti i ka kërkuar lojtarëve të tij sa më shumë pasime dhe ndërrime pozicionesh. Trajneri italian i ka të gjithë lojtarët e gatshëm, me përjashtim të Jese Rodriguez. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2014, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori