Rossi 2-1 Sampdoria (VIDEO)
Fiorentina ka mposhtur Sampdorian me rezultatin 2-1, të dy golat u shënuan nga Rossi (10’ penallti, 17’).

Me këtë fitore Fiore ngjitet në kuotën e 24 pikëve në vendin e pestë -1 nga Interi.

Ndërsa Rossi është shkëputur në krye të klasifikimt si golashënues me 11 gola.

Në vendin e dytë dhe të tretë ndodhen Cerci 8 dhe Palacio 7. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2013, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori