Rostovi “turpëron” Bayernin (VIDEO)
Bayern Munchen vazhdon me formën e dobët në krye me Carlo Ancelottin.
Skuadra gjermane është mundur nga ekipi i Rostov në Ligën e Kampionëve.

Rezultati përfundimtar ishte 3:2 në të mirë të rusëve, që shënuan këtë fitore pas rikthimitrezultat.

Golat për vendësit i shënuan Azmoun, Poloz dhe Noboa, ndërsa për bavarezët realizuan Costa dhe Bernat./Albeu.com/
Shtuar më 23/11/2016, ora 20:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori