Roveshata e mbrojtësit, goli i jetës (VIDEO)
Gjuajtja nuk është e Ibrahimovic por e Carlos Marchena. Mbrojtësi i Deportivo La Coruna realizon një roveshatë spektakolare në ndeshjen kundër Real Madrid B.

34-vjeçari spanjoll, ish lojtar i Valencias dhe Villareal do ta mbajë mend gjatë këtë rrjete në 16 vite karriere. /albeu.com/


Shtuar më 04/11/2013, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori