Roveshata që entuziazmoi tifozët (VIDEO)
Roveshata e Benni McCarthy, është një nga ato që ndodhin shumë pak në fushën e lojës. Sulmuesi, kordinohet në perfeksion për të kapur një goditje dënimi që kalon në krahun e djathtë të fushës. Pasi godet në mënyrë perfekte në ajër topi përfundon në cepin e djathtë të portierit duke përfunduar në gol.

Entuziazmi i futbollistit, shokëve të tij, tifozëve dhe komentatorit të ndeshjes nuk kanë nevojë për koment. /albeu.com/

Shtuar më 02/03/2012, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori