Roveshatë mjeshtërore, gol kryevepër (VIDEO)
Pëlqej
Leo Jaime, sulmues i Bragantino, skuadër që militon në Serie B braziliane, ka qënë autor i një supergoli në ndeshjen kundër Joinville. Futbollisti arrin të koordinohet më së miri pas një pasimi të gjatë dhe më pas mposht kundërshtarin me një roveshatë fantastike.

Goli i 26-vjeçarit ishte deçiziv për takimin në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 18:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori