Rrezikon jetën për një gol (VIDEO)
Dashuria për fanellën dhe për skuadrën është aq e madhe sa arrin deri aty sa rrezikon jetën tënde për të mos dëmtuar atë. Pikërisht kjo ka ndodhur edhe në një ndeshje të Amerikës Latine ku mbrojtësi i një prej skuadrave në përpjekje për të evituar golin në portën e tij merr një goditje të fuqishme me shkelm në kokë, e cila e le për disa minuta pa ndjenja në fushë, madje duke rrezikuar edhe jetën, u shprehën mjekët më pas.


Futbollisti u transportua për në spital dhe fatmirësisht nuk ka rrezik për jetën por me shumë mundësi do të mungojë për një kohë të gjatë. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2012, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori