Rrëzimi i bujshëm i Mourinhos, ky gjest i këtij djali po bëhet viral (VIDEO)


Jose Mourinho është kapur nga kamerat në momentin që u rrëzua duke hyrë në stadiumin “Wembley”.

Pasi kapërceu shiritin rrethues, trajneri portugez i Manchester United u rrëzua në tokë.

Por këto incidente mund tu ndodhin të gjithëve, dhe e veçanta e këtij incidenti është bërë një pjestar i stafit i cili ëhstë treguar ndryshe nga të tjerët.

Kur të gjithë po filmonin monetin e rrëzimit të portugezit, djali me xhupin blu, siç shihet në video afrohet dhe e ndihmon që të ngrihet.

Respekti mbi të gjitha! /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2018, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori