Rrihen masivisht tifozët e Kroacisë dhe Çekisë (VIDEO)
Një përleshje masive mes tifozësh ka ndodhur gjatë ndeshjes Çeki-Kroaci.

Tifozët kroatë dhe cek janë rrahur pasivisht.

Kjo ka ndodhur mes një grupi të huliganëve kroatë që i kanë hedhur fishekzjarrët në fushë dhe pjesës tjetër të tifozëve.

Hedhja e fishekzjarrëve në fushë pritet t’i kushtojë jo pak Federatës së Futbollit të Kroacisë./Albeu.com/
Shtuar më 17/06/2016, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori