Rudiger i lutet Hazard-it të qëndroj tek Chelsea (VIDEO)
Pëlqej
E ardhmja e Eden Hazard tek "Blutë e Londrës" është në pikpyetje!

Emri i mesfushorit është ndër më të lakuarit mbi një largim të mundshëm nga skuadra e Chelsea-s sezonin e ardhshëm .

Por edhe pse Eden Hazard nuk është i bindur nëse do të qëndroj apo jo tek Chelsea, shokët e ekipit e duan shumë atë madje mbrojtësi gjerman, Rudiger i lutet atij të qënrdoj tek Chelsea

Teksa jepte një intervistë për "BT Sport", Hazard është pyëtur se çfarë dëshironte në mënyrë që të qëndronte tek Chelsea, ka ndërhyrë shoku i tij duke i thënë :

“Të lutem Hazard qëndro në Chelsea”, dëgjohet zëri i Rudigerit

Dhe me humor Hazard ka thënë: “Unë dua që Rudiger të luajë në këtë mënyrë si sot, dhe pastaj unë do të qëndroj” /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2018, ora 13:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori