Rusia nuk ndalet, dy gola ndaj Arabisë Saudite (VIDEO)

Rusia ka shënuar edhe golin e dytë përballë Arabisë Saudite në "Luzhniki Stadium".

Ai që ka shënuar golin është Denis Cheryshev në minutën e 43'-të.

Ndeshaj po zhvillohet dhe janë sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori