Salah nuk ndalet, Liverpooli dyfishon rezultatin ndaj Romës (VIDEO)

Pëlqej
Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Romës në "Anfield Road".

Është përsëri ai, Mohamed Salah që ka shënuar edhe golin e dytë në minutën e 45+1'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe tani Liverpooli ka çdo gjë në dorë. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori