Salah zemërohet me golin e fitores? Ky është reagimi i tij (VIDEO)
Liverpool është përballur mbrëmjen e djeshme me PSG për debutimin në Champions LEague.

Kjo ndeshje ka qënë tepër e ndezur ku djemtë e Jurgen Klopp kanë fituar, 3-2 falë një goli të shënuar në minutën e fundit nga Firmino.

Kujtojmë se Firmino sapo ishte futur në lojë dhe pikërisht ai i dha fitoren Liverpool, por ky gol i tij duket se nuk e ka kënaqur shumë yllin e skuadrës, Mohamed Salah i cili e pa nga stoli këtë gol pasi u zëvendësua nga Shaqiri.

Të paktën në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, Salah shihet në një moment duke përplasur shishen e ujit me inatë pas golit të Firminos.

Noshta ky ka qënë edhe një moment festimi për të por më shumë duket si një shfryrje intai.

Për më tepër ju fotjmë të ndiqni pamjet. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2018, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori