Sassuolo shokon Interin (VIDEO)

Sassuolo ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Interit në "Giuseppe Meazza".

Autori i golit është sulmuesi Domenico Berardi në minutën e 72'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 77'-të. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2018, ora 22:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori