Schalke 04 përmbys rezultatin ndaj Manchester Cityt (VIDEO)
Schalke 04 ka përmbysur rezultatin ndaj Manchester Cityt në "Veltins Arena".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Nabil Bnetaleb në minutën e 43' nga piak e penalltisë.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas pak minutash starton e dyta. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori