Serbi-Kroaci, ndërhyrja killer e Simuniç (FOTO-VIDEO)
Serbi-Kroaci është gjithmonë më shumë se një dneshje futbolli. Këtë e dëshmojnë tensionet brenda dhe jashtë fushe. Dhe për të përfocuar këtë ide mjafton ndeshja e djeshme e përfunduar në barazim 1-1.

Mbrojtësi kroat Josip Simuniç ishte autor i një ndërhyrjeje vrasëse ndaj futbollistit serb Miralem Sulejmani. Arbitri tregoi menjëherë kartonin e kuq por nuk mjafton. /albeu.com/
Simuniç-Sulejmani

Shtuar më 07/09/2013, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori