Serbi-Shqipëri, turqit tifo për serbët?! (VIDEO)
Korespodenti i CNN Turk për ndeshjen e sotme Serbi-Shqipëri është shprehur se, turqit do të bëjnë më shumë tifozllëk për serbët se sa për shqiptarët.

Për shumë kënd Turqia mund të jetë vendi mik për Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi, mirëpo deklarata e korespodentit turk i ka habitur të gjithë.

Lajmi është dhënë portali serb "Alo.rs" dhe nuk dihet se sa mund të merret për bazë.../albeu.com/
Shtuar më 14/10/2014, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori