Sergio Ramos tallet me Ronaldon pas penalltisë së fituar ndaj Spanjës (VIDEO)

Ramos - Naco on Vidnews.

Penalltia që Cristiano Ronaldo fitoi pas kontaktit me Nachon në ndeshjen mes Portugalisë dhe Spanjës, është kthyer si sebep humori edhe tek stërvitja e sotme e kombëtares spanjolle.

Ramos në një moment, shkon e përplaset me Naçon në zonë, duke rikrijuar kështu momentin e penalltisë në ndeshje.

Edhe pse të tre janë shokë tek Reali, këtë situatë nuk kanë ngurruar ta përmendin sërish këtë moment qesharak.
Shtuar më 18/06/2018, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori