Serie A, goli më i bukur i javës (VIDEO)
Pëlqej
Nuk kanë munguar as këtë javë golat spektakolarë në futbollin italian. Ishte shumë i bukur goli i Bolognas në sfidën ndaj Genoa. Ramirez që çon në rrjetë një asist fantastik me thembër të Marco Di Vaio.

E njëjta gjë edhe për Prato në portën e bolonjezëve dhe pa harruar golin e kryegolashënuesit, German Denis në Fiorentina-Atalanta.

Por goli më i bukur i kësaj jave nuk mund të jetë veçse goli i dytë i realizuar nga David Di Michele në ndeshjen Parma-Lecce. /albeu.com/


<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2zEfiv7T_m8?version=3&hl=en_US&rel=0">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>
Shtuar më 19/12/2011, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori