Sevilla "hesht" Wanda Metropolitanon, kalon në avantazh ndaj Atleticos (VIDEO)
Ndeshja më e rëndësishme e kësaj jave në La Liga po luhet në Wanda Metropolitano mes Atletico Madridit dhe Sevillas.

Miqtë kanë kaluar në avantazh në minutën 19' me de Jong. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2020, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori