Sevilla kalon në avantazh ndaj Lazios (VIDEO)
Sevilla ka kaluar në avantazh ndaj Lazios në "Stadio Olimpico".

Ai që ka shënuar është Ben Yedder në mnutën e 22'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 27'. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori