E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
Sevilla s'e kap dot Barçën, barazon me Levanten (VIDEO)
Ndeshje me plot emocione dhe tension, me 14 minuta shtesë, por pa asnjë fitues. Sevilla dhe Levante ndalen në barazim 1-1 në ndeshjen e javës së 11 të La Ligas.

Andaluzianët ishin duke fituar 1-0 deri në minutën e 80 falë golit të Vitolos në minutën e 31 por skuadra mike mundi të barazojë me anë të Casadesus duke i hequr mundësinë Sevillas të arrinte Barcelonën në vend të dytë në kuotën e 25 pikëve.

Me këtë barazim andaluzianët kanë 23 pikë, aq sa Valencia dhe Atletico Madrid, që nuk i kanë zhvilluar ende ndeshjet e kësaj jave. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2014, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori