Sevilla shënon edhe golin e dytë ndaj Lazios (VIDEO)
Lazio ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Lazios në "Ramon Sanchez Pizjuan".

Ai që ka shënuar është Pablo Sarabia në minutën e 79'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 84'. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 19:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori