Shampanjë, cigare dhe shkumë rroje, shikoni si e feston Sarri titullin kampion (VIDEO)
Maurizio Sarri ka fituar për herë të parë në karrierë Scudetton.

Pas fitores ndaj Sampdorias (2-0), Zonja e Vjetër e siguroi edhe matematikisht titullin e 9-të radhazi në elitën e futbollit italian.

Maurizio Sarri ka fituar për herë të parë në karrierë Scudetton.

Pas fitores ndaj Sampdorias (2-0), Zonja e Vjetër e siguroi edhe matematikisht titullin e 9-të radhazi në elitën e futbollit italian
Shtuar më 27/07/2020, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori