Shaqiri i tregon shqiponjën trajnerit Klopp (VIDEO)
Xherdan Shaqiri mungoi në ndeshjen që Liverpool luajti ndaj Crvena Zvezdës dhe ky vendim i trajnerit Klopp bëri shumë bujë. Video e publikuaar nga “422oons” ka sjellë situatën pas ndeshjes që Liverpool e luajti në Beograd.

Xherdan Shaqiri shfaqet duke bërë shqiponjën përballë Klopp ndërsa në tapet është flamuri i Kosovës.
/albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori