Shaqiri në stol, Liverpooli e pëson nga Crystal Palace (VIDEO)
Liverpooli i Xherdan Shaqirit i cili është në stol e ka mbyllur pjesën e parë në disavanatzh teksa Crystal Palace i ka befasuar me një gol të shënuar nga Toënsed.

Liverpooli kryesues i Premier Ligës i duhet me patjetër fitorja sot për të mbajtur distancë ndaj Manchester City-t që është ndjekja më e afërt.

Për të përmbysur rezultatin Liverpooli ka në dispozicion dhe 45 minuta teska mund të ketë dhe disa minuta për Xherdan Shaqirin i cili shpesh herë i future si zëvdësues ka qënë vendimar për të kuqtë. /albeu.com.
Shtuar më 19/01/2019, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori