Shaqiri dy super gola ndaj Evertonit (VIDEO)
Xherdan Shaqiri po kalon një formë të jashtëzakonshme me Stoke Cityn. Ylli me origjinë nga Kosova ka shënuar dy gola per për Stoke Cityn, në ndeshjen që po zhvillohet kundër Evertonit.

Shaqiri ka shënuar një gol të bukur pas një aksioni perfekt me Bojan Krkic dhe Arnautovic, të cilët po formojnë një treshe magjike. Ndërkohë që ai shënoi edhe golin e dytë falë një parabole magjike.

Shtuar më 28/12/2015, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori