Shënohen dy gola të shpejtë në Brighton - Manchester United

Manchester United fillimisht është befasuar nga Brighton në minutën e 40', pas një goli të pësuar nga pika e bardhë e penalltisë.

"Djajtë e kuq" arritën të reagonin dhe barazuan vetëm 3 minuta më pas me Maguire. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2020, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori