Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Vllaznia-Partizani (VIDEO)

Janë shënuar dy gola të shpejtë në "Loro Boriçi".

Fillimisht ishte Partizani që ndëshkon Vllazninë duke kaluar në avantazh 1-0 pas një goditje nga jashtë zone e Çinarit dhe aksionin e ndjek Kordeiro, që e çon topin në fundin e rrjetës.

Pas 4 minutash, shkodranët barazojnë rezultatin me anë të Krymit.

Shtuar më 19/10/2019, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori