Shënohen dy gola të shpejtë në supersfidën, Liverpool-Arsenal (VIDEO)


Ka nisur me spektakël supersfida mes Liverpoolit dhe Arsenalit në "Anfield Road".

Miqtë kanë shënuarparët me Lacazette, por 7 minuta më vonë vendasit barazuan me Mane. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2020, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori