Shënohet goli i par në ndeshjen mes Chelseat dhe Brighton (VIDEO)

Chelsea ka shënuar golin e avantazhit ndaj Brighton në fillim të pjesës së dytë.

Autori i golit është sulmuesi spanjoll Alvaro Morata që merr një asist perfekt nga bashkëkombasi i tij, Azpilicueta.

Ndeshja ka filluar dhe Blutë e Londrës kan marrë zemër këtë pjesë të dytë. /albeu.com/
Shtuar më 26/12/2017, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori