Shënoi gol nga mesi i fushës në "Air Albania", këto janë fjalët e lojtarit Kazak (VIDEO)
I shënoi Etrit Berishës nga mesi i fushës, por goli i tij spektakolar nuk i vlejti Kazakistanit për të marrë qoftë edhe 1 pikë në "Air Albania" ndaj kuqezinjve.

Në një intervistë për mediat kazake, mesfushori Aibol Abiken u kërkoi falje tifozëve për atë disfatë ndaj kombëtares shqiptare, ndërsa golin nga mesi i fushës e komentoi kështu: "Ndërsa u afruam në qendër të fushës, pashë portierin që largohej nga porta dhe e shfrytëzova rastin".

Shtuar më 17/11/2020, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori