Shënoi gol nga penalltia, Pogbas i duheshin 9 sekondash dhe 26 hapa (VIDEO)

Pëlqej
Jemi mësuar të shohim gola nga më të çuditshmit dhe më spektakolarët në të gjithë botën, por tashmë edhe penalltitë janë kthyer në një trend, ku kërkohet që të ekzekutohen në një mënyrë sa më të veçantë.

Mbrëmjen e djeshme, mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, shënoi dy gola në fitoren 0-3 të “Djajve të Kuq” ndaj Young Boys, e të dytin e shënoi me penallti.

Francezi e realizoi me 26 hapa, dhe iu deshën plot 9 sekonda, nga momenti i nisjes deri kur goditi topin.
Shtuar më 20/09/2018, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori