Shënojnë kuqezijtë, Tafa barazon përballë Turqisë (VIDEO)
Shqipëria U21 është duke zhvilluar ndeshjen e parë kualifikuesë përballë Turqisë në Elbasan Arena.

Turqia e nisi vrullshëm takimin duke na ndëshkuar shumë shpejtë që në minutën e 10 pas një goli me kokë.

10 minuta më pas kombëtarja jonë arriti të barazojë në 1 me 1 falë një godtje këndi të krosuar nga Kallaku dhe topi i dërguar në rrjetë nga një goditje me kokë e Tafë-s. /albeu.com/

style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.347%;">


Shtuar më 23/03/2019, ora 19:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori