Shënon Ronaldo, Juventus dyfishon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO)
Juventus ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium – Città del Tricolore".

Ai që ka shënuar është sulmuesi portugez, Cristiano Ronaldo në minutën e 70'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 75'. /albeu.con/
Shtuar më 10/02/2019, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori