Sherr mes futbollistëve, "skuqet" Sevilla-Sampdoria (VIDEO)
Pëlqej
Sampdoria mposht 2-0 Sevillan në trofeun Carranza dhe tani do të përballet në finale me kampionët e Spanjës, Atletico Madrid. Por atmosfera e takimit nuk ishte ajo e një ndeshjeje miqësore.

Andaluzianët mbyllën ndeshjen që në minutën e 9 pas dy kartonave të kuq, ndërsa pas 15 minutash lojë edhe tekniku i italianëve Sinisa Mihajloviç doli jashtë fushe pas ndëshkimit të arbitrit.

Arsyeja? U fut në fushë pas sherrit të nisur mes futbollistëve të të dy skuadrave. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori