Sherri masiv në fund të ndeshjes Milan-Lazio (VIDEO)


Ndeshja mes Milan dhe Lazio ka përfunduar në mënyrën më të keqe të mundshme.

Pas fërshëllimës së fundit ka shpërthyer një sherr masiv në fushën e San Siro-s me protagonist autorin e golit të vetëmsfidës Franck Kessie.

Gjakrat janë qetësuar vetëm më ndërhyrjen e drejtuesve të skuadrave. /albeu.com/

Shtuar më 13/04/2019, ora 22:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori