Shfaqet një "ballist" në ndeshjen Ekuador-Uruguaj (VIDEO)
Ndeshja e rëndësishme e kualifikimeve për Kupën e Botës e zhvilluar mbrëmë në mes të Ekuadorit dhe Uruguajit na e ka kujtuar për një moment ndeshjen e paharruar Serbi-Shqipëri.

Një "Ballist" nga Ekuadori lëshoi në fushë një dron pranë portierit të Uruguajit, Fernando Muslera.

Kjo skenë ndodhi kur Uruguaj ndodhi kur Uruguaj po ekzekutonte një goditje nga këndi. Muslera e hoqi dronin të cilën e mori një pjesëtar i sigurimit ndërsa ndeshje vijoi normalisht./albeu.com/
Shtuar më 13/11/2015, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori