Shfaqet trailer-i i filmit të Zlatan Ibrahimovic (VIDEO)
Zlatan Ibrahimovic është gati për të bërë debutimin e tij të parë edhe në botën e kinemasë, pasi ka gati filmin për jetën e tij.

Traileri i “Becoming Zlatan (të bëhesh Zlatan)” është publikuar dhe në të shfaqen për herë të parë pamje të patransmetuara. Jeta e gjigandit suedez përmblidhet e gjitha në këtë film duke nisur që nga hapat e parë dhe deri tek shpërthimi i tij si futbollist.

Filmi nuk do të shfaqet në kinematë botërore por do të jetë në shitje për të gjithë adhuruesit e bomberit me origjinë boshnjake.
Shtuar më 14/07/2016, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori