Shihni çfarë bën Robinho me topin (VIDEO)
Pëlqej
Robinho tregon aftësitë e tij në xhonglimet me topin. Futbollisti i Santos ka demostruar para kamerës se çfarë është në gjëndje të bëjë duke dhuruar spektakël në fushën stërvitore të ekipit brazilian.

Ish futbollisti i Real Madrid, Manchester City dhe Milan duket se e ka rigjetur formën optimale me transferimin në vendlindje.

Robinho numëron 92 ndeshje me kombëtaren braziliane ku ka shënuar 27 gola. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori